Schalk Mühle Bio bučine sjemenke, pržene i slane, 140 g
Bučine sjemenke za grickanje
€ 4,29
(€ 30,64 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- grickanje bez grižnje savjesti
- optimalan izvor energije
- vegansko i 100 % iz Austrije
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Grickanje ne mora uvijek biti loše. Grickanje čiste savjesti moto je ovih vrlo ukusnih ekoloških bučinih sjemenki za grickanje. Zahvaljujući njihovom jedinstvenom načinu prženja i dodavanju fine soli, nastaje nezaboravan orašasti okus.
| Br. proiz. | XPI-SM-5442 |
|---|---|
| Sadržaj: | 140 g |
| EAN: | 9120062431572 |
| Br. proizvođača: | 5442 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2399 / 573 kj / kcal |
| Masti | 46 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8 g |
| Ugljikohidrati | 2 g |
| od toga Šećer | 1,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 6,2 g |
| | 35 g |
| Sol | 0,95 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio bučine sjemenke, pržene i slane
4,5 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (50%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
- Bez recenzija.