Sapore di Sole Organske talijanske alge spirulina u tabletama, 50 g
Superhrana za one koji paze na prehranu
€ 22,04 € 24,49 -10%
(€ 440,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100% spirulina alga iz Italije
- ddatak prehrani za svakodnevnu upotrebu
- dragocjeni minerali, vitamini i masne kiseline
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Morske alge se često nazivaju "hranom budućnosti" jer pružaju mnoge važne minerale poput željeza, fosfora, magnezija i kalija, kao i važne vitamine i esencijalne masne kiseline. Prava superhrana! Ove tablete sadrže snagu talijanske alge spirulina, koja je mehanički prešana i nježno sušena na niskim temperaturama. Izvrstan dodatak vašoj svakodnevnoj prehrani!
| Br. proiz. | XPI-EF-653002 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 8052286870367 |
| Br. proizvođača: | 653002 |
| Marke: | Sapore di Sole |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Mikroalge |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Ostale vitalne tvari: | Alge |
| alge: | Spirulina |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1310 / 313 kj / kcal |
| Masti | 1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1 g |
| Ugljikohidrati | 12 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4 g |
| | 64 g |
| Sol | 2,6 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| vitamin E (tokoferol) | 16,9 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 1,98 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 2,2 mg |
| fosfor | 94,6 mg |
| | 229 mg |
| kalij | 198 mg |
Sirovine
100 % alga spirulina[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Italija, www.effegifood.com |
|---|