rawster Matcha prah zelenog čaja, bio, 100 g
Za tvoje svakodnevne trenutke uživanja
€ 15,69
(€ 156,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- jednostavno doziranje
- nježno i fino mljeveno
- slatkasto-trpki okus
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Matcha prah zelenog čaja marke rawster dobiva se od visokokvalitetnih listova zelenog čaja koji rastu u kontroliranim organskim uvjetima. Nakon berbe, listovi se pažljivo prerađuju u fini, jarko zeleni prah. Odlikuje se tipičnim, blago slatkasto-trpkim okusom. Prah možete koristiti za klasične čajne napitke, matcha latte ili kao sastojak u smoothiejima i shakeovima. Također je idealan za obogaćivanje bowlova, deserata i slastica.
Preporučena konzumacija:
½–1 čajnu žličicu (cca 1–2 g) umutiti s vrućom, ali ne kipućom vodom.
| Br. proiz. | PU-MA100 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4260477791443 |
| Br. proizvođača: | MA100 |
| Marke: | rawster |
| čaj: | prah |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Opće informacije: | ovaj proizvod sadrži kofein |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1357 / 324 kj / kcal |
| Masti | 3,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,8 g |
| Ugljikohidrati | 33,5 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 38,5 g |
| | 22,6 g |
| Sol | 0,2 g |
Sirovine
Matcha[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|