rawster Kakao drobljena zrna, bio, 400 g
Prirodni užitak u kakau za vašu kuhinju
€ 20,99
(€ 52,48 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- intenzivan, gorkast okus
- kvaliteta sirove hrane
- bez dodanog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Kakao drobljena zrna sastoje se od nježno obrađenih, sirovih kakao zrna iz kontroliranog bio uzgoja. Mali komadići odlikuju se svojom hrskavom teksturom i prirodnom, intenzivno gorkastom aromom. Proizvod je prirodan i bez dodanog šećera. Drobljena zrna možete svestrano koristiti u kuhinji, primjerice kao posip za muesli, u smoothieju ili jogurtu. Također nude aromatičnu komponentu pri pečenju ili za oplemenjivanje raznih slastica.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno konzumirajte 1–2 žlice (cca. 10–20 g) same kao međuobrok ili ih dodajte kao posip u muesli, zdjele i deserte.
| Br. proiz. | PU-RAWCANIB400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4260477791139 |
| Br. proizvođača: | RAWCANIB400 |
| Marke: | rawster |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2412 / 576 kj / kcal |
| Masti | 51,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 30,3 g |
| Ugljikohidrati | 8,8 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 24,4 g |
| | 12,4 g |
| Sol | 0,15 g |
Sirovine
kakao zrnca (nibs)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|