Rapunzel Organske sušene brusnice, 250 g
Ugodno voćno i sočno
€ 7,99
(€ 31,96 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- slatko-kiselo
- blago gorak okus
- oplemenjeno koncentriranim sokom od jabuke
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Sušene brusnice Rapunzel imaju ugodan voćni i sočan okus s blago trpkim okusom. Obogaćene su koncentriranim sokom od jabuke, što smanjuje njihovu jaku kiselost. Savršene su za müsli, kao ukras za deserte, za pečenje ili samo kao međuobrok. Također daju orijentalnim jelima vrlo poseban dodir.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-235782 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4006040047025 |
| Br. proizvođača: | 235782 |
| Marke: | Rapunzel |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1386 / 331 kj / kcal |
| Masti | 0,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 73 g |
| od toga Šećer | 56,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 5,8 g |
| | 0,9 g |
| Sol | 0,04 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Njemačka, www.rapunzel.de |
|---|