Rapunzel Bio Citrolive, 100 ml
Mješavina španjolskog limuna i maslinovog ulja
€ 6,29
(€ 62,90 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- mediteranski preljev
- idealan za predjela
- s hladno prešanim maslinovim uljem
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Okus dugo zrelih limuna u hladno prešanom maslinovom ulju - tipičan mediteranski specijalitet! S ovim Rapunzel uljem za preljev možete začiniti salate, umake, namaze i mnoga ukusna predjela, npr. s ribom ili tjesteninom. Samo nekoliko kapi dodaje okus.
Napomena: Masline se beru ručno i prešaju zajedno s limunima. Sve sirovine dolaze iz Španjolske, a također su svježe ubrane i nježno obrađene na licu mjesta.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-315471 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 ml |
| EAN: | 4006040180852 |
| Br. proizvođača: | 315471 |
| Marke: | Rapunzel |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 14,4 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 75,7 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 9,9 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Njemačka, www.rapunzel.de |
|---|