Purasana Bijeli dud BIO
Svestrane, slatke bobice
RasprodanoProizvod više nije dostupan u našoj trgovini
Slični proizvodi
Opis
Bijeli dud je biljka iz porodice dudova, a porijeklo joj je iz Kine. Bijeli dud može narasti do 16 m u visinu. Plod mu je sličan maloj malini ili kupini. Bijeli dud je bogat različitim vitaminima i mineralima.
Proizvod sadrži:
- željezo
- kalcij
- vitamin C
- balastne tvari
- antioksidanse
Preporučena doza:
Bijeli dud možete jesti sam ili ga dodati u jogurt, muesli ili mliječni napitak.
Držite na hladnom i suhom. Pakiranje dobro zatvorite nakon upotrebe.
| Marke: | Purasana |
|---|
Dodatne informacije
| Prehrambene vrijednosti | u 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 320 kcal |
| Masti | 1 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 49 g |
| od toga šećeri | 40,5 g |
| Balastne tvari | 8.5 g |
| Proteini | 7 g |
| Sol | 0.25 g |
| Kalcij | 200 mg |
| Vitamin C | 360 mg |
| Željezo | 11 mg |
Sastojci: 100% bijeli dud * (sušeni)
* iz organske poljoprivrede
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Purasana Bijeli dud BIO
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
- Bez recenzija.