Proizvodi za aromaterapiju to go

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Svojstva Za koga?
Filteri

To go: 28 proizvoda

AROMASTICK Mirisni stik CALM Bio

AROMASTICK Mirisni stik CALM Bio

  • za normalno svakodnevno ludilo
  • s uljem bergamota i limuna
  • ulje cedra, kadulje i vetivera
€ 11,49

Dostava do 07. listopada

Styx Chin Min ulje mente - roll on

Styx Chin Min ulje mente -​ roll on, 8 ml

  • malo, ali izvrsno
  • s kineskim uljem mente
  • za vaše sljepoočnice i zapešća
€ 11,09 (€ 1.386,25 / l)

Dostava do 07. listopada

Roll-on Headaches

Roll-​on Headaches, 3 ml

  • idealno za stres i napetost
  • rashlađujući učinak
  • praktičan format
€ 10,89 (€ 3.630,00 / l)

Dostava do 07. listopada

AROMASTICK Mirisni stik FOCUS Bio

AROMASTICK Mirisni stik FOCUS Bio

  • koncentracija i pažnja
  • s uljem paprene metvice
  • ulje ružmarina i kore cimeta
€ 11,49

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Rashlađujući sprej za valove vrućine

PRIMAVERA Rashlađujući sprej za valove vrućine, 50 ml

  • osvježavajuća svojstva
  • s ružom, muškatnom kaduljom i bergamotom
€ 17,69 (€ 353,80 / l)

Dostava do 07. listopada

AROMASTICK Mirisni stik ENERGY Bio

AROMASTICK Mirisni stik ENERGY Bio

  • za dodatnu energiju
  • s uljem paprene metvice
  • ulje ružmarina i grejpa
€ 11,49

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Dragon spirit miris roll-on bio KIDS

PRIMAVERA Dragon spirit miris roll-​on bio KIDS, 10 ml

  • idealno za svakodnevicu
  • slatkasto-topao miris
  • s mandarinom i kardamomom
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

AROMASTICK Mirisni stik REFRESH Bio

AROMASTICK Mirisni stik REFRESH Bio

  • hladno i bistro disanje
  • s uljem eukaliptusa
  • i mentol
€ 11,49

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA "Stressfrei" roll-on

PRIMAVERA "Stressfrei" roll-​on, 10 ml

  • za nanošenje na sljepoočnice i druga područja
  • cvjetno-biljni miris
  • idealno za ponijeti
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

AROMASTICK Mirisni stik RELAX Bio

AROMASTICK Mirisni stik RELAX Bio

  • uvijek spremni za opuštanje
  • s uljem lavande
  • ulje mandarine i vetivera
€ 11,49

Dostava do 07. listopada

Bio mirisni roll-on - Za ugodna putovanja

PRIMAVERA Bio mirisni roll-​on -​ Za ugodna putovanja, 10 ml

  • živahan voćni miris
  • idealno tijekom vožnje
  • s grejpom i limunskom travom
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA "Energy kick" bio roll-on miris

PRIMAVERA "Energy kick" bio roll-​on miris, 10 ml

  • drvenasto-svjež miris
  • idealno za ponijeti
  • s bijelom jelom i grejpom
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Roll-on za podršku tijekom menstruacije

PRIMAVERA Roll-​on za podršku tijekom menstruacije, 10 ml

  • uravnotežujuće arome
  • s muškatnom kaduljom i konopljikom
  • s Ylang Ylangom
€ 12,39 (€ 1.239,00 / l)

Dostava do 07. listopada

AROMASTICK Mirisni stik BALANCE Bio

AROMASTICK Mirisni stik BALANCE Bio

  • harmonizirajuća mješavina
  • s uljem paprene metvice i čempresa
  • ulje geranija i đumbira
€ 11,49

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Yogaflow mirisni bio roll-on

PRIMAVERA Yogaflow mirisni bio roll-​on, 10 ml

  • jasno i voćno
  • nježne mirisne note
  • s grejpom i mirtom
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

China Balm

China Balm, 30 ml

  • idealno za sportaše
  • s 8 eteričnih ulja
  • 100% prirodno
€ 12,09 (€ 403,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Roll-on za ugodu glave

PRIMAVERA Roll-​on za ugodu glave, 10 ml

  • praktičan format
  • idealno za ponijeti
  • s paprenom metvicom
€ 12,39 (€ 1.239,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Ulje za ravnotežu tijekom menstruacije

PRIMAVERA Ulje za ravnotežu tijekom menstruacije, 50 ml

  • za sve tipove kože
  • zaglađuje i pruža osjećaj mekoće
  • s muškatnom kaduljom i konopljikom
€ 20,99 (€ 419,80 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA B Roll-On KIDS - Za lakše učenje

PRIMAVERA B Roll-​On KIDS -​ Za lakše učenje, 10 ml

  • za sve tipove kože
  • s gorkom narančom
  • citrusni miris
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Balzam za njegu beba i djece u sezoni prehlada

PRIMAVERA Balzam za njegu beba i djece u sezoni prehlada, 30 ml

  • za utrljavanje na prsa i leđa
  • s kajeputom, timijanom i lavandom
  • prikladno od 6 mjeseci
€ 12,39 (€ 413,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Baume Celtique Keltski stick

Baume Celtique Keltski stick, 23 ml

  • za usputnu primjenu
  • jednostavna primjena na željeni dio tijela
  • idealan za sportaše
€ 15,19 (€ 660,43 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA "Gute Laune" aroma roll-on

PRIMAVERA "Gute Laune" aroma roll-​on, 10 ml

  • voćni miris
  • s gorkom narančom
  • osvježava u nekoliko sekundi
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Bio mirisni roll-on za Koncentraciju

PRIMAVERA Bio mirisni roll-​on za Koncentraciju, 10 ml

  • voćno-opor miris
  • idealno i za ponijeti
  • s notama limuna i velike jele
€ 11,39 (€ 1.139,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Baume Celtique Keltski roll-on "Coups & Bosses"

Baume Celtique Keltski roll-​on "Coups & Bosses", 10 ml

  • omogućava jednostavno nanošenje
  • uz umirujuća i osvježavajuća svojstva
  • također nakon uboda insekata
€ 11,49 (€ 1.149,00 / l)

Dostava do 07. listopada

CBD SOS Head Roll-On

CBD VITAL CBD SOS Head Roll-​On, 10 ml

  • vrhunska prirodna kozmetika
  • prirodno čista eterična ulja
  • također idealno za u pokretu
€ 14,49 (€ 1.449,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Roll-on za dobar san

PRIMAVERA Roll-​on za dobar san, 10 ml

  • ugodne note
  • praktičan format
  • s finom lavandom, vanilijom i nerolijem
€ 12,39 (€ 1.239,00 / l)

Dostava do 07. listopada

PRIMAVERA Balzam za bebe i djecu "Slatki snovi"

PRIMAVERA Balzam za bebe i djecu "Slatki snovi", 30 ml

  • idealno za rutinu uspavljivanja
  • sladak, obavijajući miris
  • s lavandom, ho listom i benzojem
€ 12,39 (€ 413,00 / l)

Dostava do 06. studenoga

Pure Skin Food Organic Harmony Roll-On

Pure Skin Food Organic Harmony Roll-​On, 10 ml

  • za sve tipove kože
  • izuzetno lagana tekstura
  • s ekstraktom lavande, geranija, ružinog drveta i klinčića
€ 13,49 (€ 1.349,00 / l)

Dostava do 24. studenoga