Ölmühle Solling Ashwagandha prah BIO, 180 g
Odlično se slaže sa slatkim voćnim sokovima
€ 9,17 € 10,19 -10%
(€ 50,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100% prirodno
- fino mljeveno
- blago gorkast okus
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Prikladno uz to
Opis
Ovaj se prah pažljivo ekstrahira iz suhog korijena biljke ashwagandha. Lagano gorak okus praha idealan je za kombiniranje sa slatkim voćnim sokovima. Također je veganski i bez laktoze. Idealno za raznoliku prehranu.
Preporuka primjene:
Konzumirajte 5 g dnevno s dovoljno tekućine.
Napomena: Trudnice i dojilje ne bi trebale konzumirati prah ili ga trebaju uzimati tek nakon savjetovanja s liječnikom.
| Br. proiz. | XPI-OES-72528 |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 g |
| EAN: | 4031192725286 |
| Br. proizvođača: | 72528 |
| Marke: | Ölmühle Solling |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Protiv stresa - opuštanje, San, Protiv stresa - otpornost na stres |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % Ashwagandha[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1160 / 277 kj / kcal |
| Masti | 0,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 46,9 g |
| od toga Šećer | 10,7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 36 g |
| | 3,7 g |
| Sol | 0,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Ölmühle Solling GmbH, Höxtersche Straße 1, 37691, offzen, Njemačka, www.oelmuehle-solling.de |
|---|