Obsthof Retter Bio čista bazga, 750 ml
Sok od bazge za voćno osvježenje
€ 10,25 € 11,39 -10%
(€ 13,67 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez bojila
- bez umjetnih aroma
- bogato vitaminima C i B
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Bobice crne bazge dozrijevaju u kolovozu i rujnu te u sirovom stanju nisu prikladne za konzumaciju. S druge strane, bio sok od bazge tvrtke Obsthof Retter u tren oka osigurava vam voćno osvježenje. Sok je bogat vitaminima C i B. Naravno, ne sadrži umjetne arome, bojila niti konzervanse.
| Br. proiz. | OR-43032287b |
|---|---|
| Sadržaj: | 750 ml |
| EAN: | 9005336001746 |
| Br. proizvođača: | 43032287b |
| Marke: | Obsthof Retter |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ bojila, Bez konzervansa, Bez alkohola, Bez dodatka šećera, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
Bazga[1]
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 147 / 35 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 6,8 g |
| od toga Šećer | 6,7 g |
| | 2 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Obsthof Retter GmbH, Winzendorf 142, 8225, Pöllau, Austrija, office@obsthof-retter.at, www.obsthof-retter.com |
|---|