Obsthof Retter Bio čista bazga, 750 ml

Sok od bazge za voćno osvježenje

€ 11,39

(€ 15,19 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 750 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bez bojila
  • bez umjetnih aroma
  • bogato vitaminima C i B
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Obsthof Retter Eliksir đumbira bio, 500 ml

Obsthof Retter Bio čista bazga, 750 ml € 11,39 (€ 15,19 / l)
Obsthof Retter Eliksir đumbira bio, 500 ml € 16,59 (€ 33,18 / l)
Ukupna cijena: € 27,98
Opis

Bobice crne bazge dozrijevaju u kolovozu i rujnu te u sirovom stanju nisu prikladne za konzumaciju. S druge strane, bio sok od bazge tvrtke Obsthof Retter u tren oka osigurava vam voćno osvježenje. Sok je bogat vitaminima C i B. Naravno, ne sadrži umjetne arome, bojila niti konzervanse.

Br. proiz. OR-43032287b
Sadržaj: 750 ml
EAN: 9005336001746
Br. proizvođača: 43032287b
Marke: Obsthof Retter
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Gotovi napitci, prašak i sirup
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ bojila, Bez konzervansa, Bez alkohola, Bez dodatka šećera, Bez umjetnih aroma
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Sirovine

Bazga[1]

  1. Bio
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 147 / 35 kj / kcal
Masti 0 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0 g
Ugljikohidrati 6,8 g
  od toga Šećer 6,7 g
Bjelančevine 2 g
Sol <0,01 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Obsthof Retter GmbH, Winzendorf 142, 8225, Pöllau, Austrija, office@obsthof-retter.at, www.obsthof-retter.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Obsthof Retter Bio čista bazga