oatsome Feelgood Bio Spread Happy Hazel, 200 g
Hrana usrećuje
€ 7,99
(€ 39,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 70 % prženih lješnjaka
- sa šećerom od kokosovog cvijeta
- fini kakao u prahu
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
3 sastojka više su nego dovoljna da svoj dan započnete s blistavim osmijehom. Bez obzira na to stavljate li ovaj kremasti namaz na tost, palačinke ili zdjelicu zobene kaše - ovdje je dobro raspoloženje zajamčeno.
- Kao namaz ili dodatak (topping) za zobenu kašu, američke palačinke, vafle i drugo
- Isključivo prirodni organski sastojci
- Bez palminog ulja
- Prije konzumacije dobro promiješati
| Br. proiz. | XPI-OAT-10000977 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4260686520919 |
| Br. proizvođača: | 10001352 |
| Marke: | oatsome |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2449 / 585 kj / kcal |
| Masti | 44,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,7 g |
| Ugljikohidrati | 27,4 g |
| od toga Šećer | 26,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,9 g |
| | 13,4 g |
| Sol | 0,13 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Oatsome GmbH, Hanauer Landstraße 175-179,, 60314, Frankfurt am Main, Njemačka, www.oatsome.de |
|---|