oatsome Crunchy Topping - Bio Hakuna Makokos, 220 g
100 % prirodno
€ 11,39
(€ 51,77 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- dodatak (topping) od kokosa, badema i zobi
- s puno bjelančevina i vlakana
- bez rafiniranog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Hrskavi komadići zobi, bademi i čips od kokosa osiguravaju pravu hrskavost u Vašoj zdjelici sa zobenom kašom. Mljevene datulje pružaju ugodnu slatkoću.
- Za ukrašavanje zobene kaše i oatsome smoothie zdjelica
- Odabrani organski sastojci
- Bez rafiniranog šećera
- Ostaje duže svježe u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
| Br. proiz. | XPI-OAT-10001559 |
|---|---|
| Sadržaj: | 220 g |
| EAN: | 4260686523668 |
| Br. proizvođača: | 10001559 |
| Marke: | oatsome |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | F - Soja, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2102 / 502 kj / kcal |
| Masti | 30 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 16 g |
| Ugljikohidrati | 40 g |
| od toga Šećer | 9,7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 12 g |
| | 12 g |
| Sol | 0,1 g |
Sirovine
Napomena - ostaci ljuske
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Oatsome GmbH, Hanauer Landstraße 175-179,, 60314, Frankfurt am Main, Njemačka, www.oatsome.de |
|---|