nutri + Vegan 6K proteinski prah, probna veličina, Nougat-Choc Nut (30 g)
Isprobaj različite okuse
€ 2,89
(€ 96,33 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 6 biljnih izvora proteina
- mind. 20 g proteina po porciji
- idealno za ponijeti i isprobavanje
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Još nisi siguran odgovara li ti Vegan 6K proteinski prah? Praktična proba od 30 g pruža ti mogućnost da bez obveze isprobaš okus i kremastu konzistenciju. Prah kombinira proteine iz soje, pšenice, riže, graška, sjemenki suncokreta i badema – idealno za raznoliku prehranu.
S oko 23 g proteina po porciji proba je savršena za ponijeti – bilo u teretanu, ured ili na putovanje. Jednostavno pripremi shake ili obogati smoothieje, porridge, müsli ili jogurt dodatnom porcijom biljnih proteina.
Otkrij koji ti okus najbolje odgovara prije nego što se odlučiš za veće pakiranje.
Preporuka za konzumaciju:
30 g praha u 300 ml vode ili biljnog napitka. Idealno konzumirati nakon treninga.
Priprema:
Ulij tekućinu u shaker i dodaj cijeli sadržaj vrećice. Dobro protresi dok se prah potpuno ne otopi. Za pripremu se preporučuje shaker za proteine.
Ovisno o okusu
| Br. proiz. | nupl-434640 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 4260351437436 |
| Br. proizvođača: | 434640 |
| Marke: | nutri + |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
izolat sojinih proteina, pšenični protein, Reisprotein, izolat proteina graška, 5 % jako odmašćen kakao u prahu, aroma, Suncokretovi proteini, protein badema, sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1553 / 371 kj / kcal | 465 / 111 kj / kcal |
| Masti | 2,7 g | 0,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,8 g | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 6,5 g | 1,9 g |
| od toga Šećer | 1,3 g | 0,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,4 g | 1,3 g |
| | 79 g | 24 g |
| Sol[1] | 1,6 g | 0,5 g |
- Sadržaj soli isključivo je posljedica prisutnosti prirodno prisutnog natrija.
- 30 g u 300 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L- leucin[1] | 6 g |
| L-lizin[1] | 3,3 g |
| L-treonin[1] | 2,2 g |
| L-valin[1] | 3,5 g |
| L-izoleucin[1] | 3 g |
| L-fenilalanin[1] | 3,6 g |
| L-metionin[1] | 1,2 g |
| L-triptofan[1] | 1 g |
| L-histidin | 1,9 g |
| L-prolin | 5,9 g |
| L-tirozin | 2,6 g |
| L-arginin | 4,8 g |
| L-glicin | 2,8 g |
| L-cistein | 1,9 g |
| L-glutaminska kiselina | 10,3 g |
| L-asparaginska kiselina | 6,4 g |
| L-serin | 3,8 g |
| L-alanin | 2,7 g |
- esencijalne aminokiseline
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Njemačka, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de |
|---|