nutri + Vegan 3K proteinski prah, probna veličina, vrhnje (30 g)
Idealno za testiranje i isprobavanje
€ 2,89
(€ 96,33 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- min. 22 g proteina po porciji
- kremasta tekstura, ugodno slatko
- kombinacija 3 izvora proteina
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Isprobaj sada veganski 3-komponentni proteinski prah na bazi sojinog, graškovog i suncokretovog proteina. Praktična probna veličina od 30 g pruža ti savršenu priliku da isprobaš okus i konzistenciju. S oko 24 g proteina po porciji, Vegan 3K Protein optimalno te prati u tvojoj prehrani usmjerenoj na sport.
Zahvaljujući kombinaciji triju kvalitetnih biljnih izvora proteina, prah oduševljava posebno kremastom teksturom i ugodno prirodnom slatkoćom. Jednostavno pomiješaj s vodom ili biljnim napitkom i uživaj.
Vegan 3K Protein proba daje ti maksimalnu fleksibilnost da testiraš različite okuse i otkriješ što ti najbolje odgovara.
Preporuka za konzumaciju:
30 g praha u 350-400 ml vode ili biljnog napitka. Idealno konzumirati nakon treninga.
Priprema:
Ulij tekućinu u shaker i dodaj cijeli sadržaj vrećice. Dobro protresi dok se prah potpuno ne otopi. Za pripremu se preporučuje shaker za proteine.
Ovisno o okusu
| Br. proiz. | nupl-4262506890127 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 4262506890127 |
| Br. proizvođača: | 4262506890127 |
| Marke: | nutri + |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
izolat sojinih proteina, izolat proteina graška, Suncokretovi proteini, aroma, prirodna aroma, sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1557 / 372 kj / kcal | 469 / 112 kj / kcal |
| Masti | 2,5 g | 0,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 6,3 g | 1,9 g |
| od toga Šećer | <0,5 g | <0,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,7 g | 0,8 g |
| | 80 g | 24 g |
| Sol[1] | 2,8 g | 0,83 g |
- Sadržaj soli isključivo je posljedica prisutnosti prirodno prisutnog natrija.
- 30 g u 350 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L- leucin[1] | 8 g |
| L-lizin[1] | 6,1 g |
| L-treonin[1] | 3,8 g |
| L-valin[1] | 4,5 g |
| L-izoleucin[1] | 4,6 g |
| L-fenilalanin[1] | 5,2 g |
| L-metionin[1] | 1,4 g |
| L-triptofan[1] | 1,3 g |
| L-histidin | 2,5 g |
| L-prolin | 4,7 g |
| L-tirozin | 3,9 g |
| L-arginin | 7,8 g |
| L-glicin | 4,3 g |
| L-cistein | 1,6 g |
| L-glutaminska kiselina | 19,4 g |
| L-asparaginska kiselina | 11,3 g |
| L-serin | 5 g |
| L-alanin | 4,7 g |
- esencijalne aminokiseline
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Njemačka, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de |
|---|