nutri + Clear VHEY® Protein, Fresh Mango (400 g)
Voćno, jasno i vegansko
€ 28,49
(€ 71,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- min. 14 g proteina po porciji
- bez masti i s niskim udjelom šećera
- vegansko, bez laktoze i glutena
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Kremasti shakeovi nisu tvoj izbor? Clear VHEY® Protein savršena je, osvježavajuća alternativa. Bistri proteinski napitak na bazi hidrolizata proteina graška pruža ti najmanje 14 g biljnih proteina po porciji* – bez soje, glutena ili laktoze. Jednostavno pomiješaj s vodom i uživaj.
Proteini doprinose održavanju normalnih kostiju te podupiru održavanje i povećanje mišićne mase. Idealno za sve koji pridaju važnost osviještenoj prehrani. Osvježavajuće drugačije i savršeno za ponijeti ili nakon treninga.
Preporuka za konzumaciju:
20 g praha u 500 ml vode. Idealno konzumirati nakon treninga.
Priprema:
Ulij vodu u shaker i dodaj 20 g praha (otprilike 3 pune žlice). Dobro protresi dok se prah potpuno ne otopi. Za pripremu se preporučuje shaker za proteine.
Savjet: Za osvježavajuću proteinsku limunadu pomiješaj prah s 250 ml negazirane vode i protresi dok se prah potpuno ne otopi. Zatim dodaj 250 ml gazirane vode i proteinska limunada je gotova.
*Ovisno o okusu
| Br. proiz. | nupl-X0021P90DD |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4260351433056 |
| Br. proizvođača: | X0021P90DD |
| Marke: | nutri + |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Alergeni: | Bez soje |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
83 % hidrolizirani protein graška, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina (E330)), L-alanin, Izoleucin (L-izoleucin, emulgator (lecitin)), L-cistein HCL, prirodna aroma, L-metionin, sladilo (Sucralose), Bojilo (karoten)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (20 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1394 / 333 kj / kcal | 0 / 0 kj / kcal |
| Masti | 0 g | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1,5 g | 0,3 g |
| od toga Šećer | 0 g | 0 g |
| | 77 g | 15 g |
| Sol[1] | 2,36 g | 0,47 g |
- Sadržaj soli isključivo je posljedica prisutnosti prirodno prisutnog natrija.
- 20 g u 500 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | |
|---|---|
| L- leucin[1] | 7,2 g |
| L-lizin[1] | 7,5 g |
| L-treonin[1] | 3,4 g |
| L-valin[1] | 4,5 g |
| L-izoleucin[1] | 7,5 g |
| L-fenilalanin[1] | 3,9 g |
| L-metionin[1] | 2,7 g |
| L-triptofan[1] | 0,3 g |
| L-histidin | 2,3 g |
| L-prolin | 3,8 g |
| L-tirozin | 3 g |
| L-arginin | 8,2 g |
| L-glicin | 3,8 g |
| L-cistein | 2,2 g |
| L-glutaminska kiselina | 18,9 g |
| L-asparaginska kiselina | 10,8 g |
| L-serin | 4,7 g |
| L-alanin | 7,9 g |
- esencijalne aminokiseline
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Njemačka, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de |
|---|