Nikolaus Nature animal OV-DERMA® za mačke, 40 g
Mješavina crnog kima, biotina, cinka i još mnogo toga
€ 31,99
(€ 799,75 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodna formula
- bez genetske tehnologije
- s važnim mikronutrijentima
Opis
Nedostatak hranjivih tvari često se izražava kroz kožu, krzno i kandže. Često se događa da je krzno dosadno i bez sjaja, koža je crvena, a kandže postaju lomljive. S druge strane, životinja zrači kada je dlaka snažna i sjajna.
OV-DERMA® za mačke kombinira važne mikronutrijente koji su posebno dizajnirani za dermatološke potrebe mačaka kako bi ih podržali na najbolji mogući način.
Preporuka za hranjenje:
1/2 mjerne žlice na cca 5 kg tjelesne težine.
Preporuča se hraniti cijelim sadržajem limenke ili slijediti preporuku terapije. Prije upotrebe limenku malo protresite.
Savjet: Isprva uvijek hranite polako - umiješajte ili dodajte poslasticama.
| Br. proiz. | NN-OV.00207.P0040 |
|---|---|
| Sadržaj: | 40 g |
| EAN: | 9120081880153 |
| Br. proizvođača: | OV.00207.P0040 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Bez GMO, Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Mačka |
Sastav
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin E (3a700) | 15.000 mg |
| vitamin C (kao askorbinska kiselina 3a300) | 22.000 mg |
| biotin (3a880) | 300.000 µg |
| cink kao kelat cinka s hidroksianalogom metionina | 2.700 mg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| bentonit (1m558i) | 25.000 mg |
analitičke komponente
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 28 % |
| sirova vlakna | 6 % |
| sirova ulja i masti | 10,8 % |
| sirovi pepeo | 18 % |
Sastav
plazma protein, sjemenke lana (ekstrudirane), kalcij, kalcijev karbonat, omega-3 masne kiseline (veganske), ulje noćurka u prahu (gama-linolenska kiselina), pogača crnog kima, cimet u prahu, mačja kandža (Uncaria tomentosa), ekstrakt papaje, ekstrakt neema, silicij (zeolit), folna kiselina, vitamin E (d-alfa-tokoferol), vitamin C (kao askorbinska kiselina), biotin, cink (kao kelat cinka s hidroksianalogom metionina), bentonit-montmorilonit, riblje ulje u prahu
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|