Natural Power Whey Protein 500 g, Marelice i marakuja (500 g)
Vaš kremasti proteinski shake s visokokvalitetnom recepturom
€ 10,59 € 26,49 -60%
(€ 21,18 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- visok udio proteina po porciji
- kombinacija koncentrata i izolata sirutke
- ukusno, topljivo i bez dodanog šećera*
-
Vegetarijansko
Opis
Tražite Whey Protein koji se ističe kvalitetom, okusom i jednostavnim sastojcima? Onda ste ovdje na pravom mjestu. Natural Power Whey Protein kombinira ultrafiltrirani koncentrat proteina sirutke s visokokvalitetnim CFM izolatom proteina sirutke – savršeno za vaš aktivni način života i vaš trening.
Što se krije u vašem shakeu:
- 58 % instantiziranog koncentrata proteina sirutke
(za okus 'Bijela čokolada i kokos' 60 %) - 30 % CFM izolata proteina sirutke
- visok udio proteina po porciji
- potpun aminokiselinski profil, uključujući BCAA
Dodatne prednosti:
- bez dodanog šećera*
- kremasta konzistencija i ukusan okus
- dobra topljivost – i u shakeru
Prah se brzo topi, jednostavno se priprema i ugodno je kremastog okusa. Bilo da odrađujete trening u teretani, bavite se sportom izdržljivosti ili jednostavno pazite na prehranu bogatu proteinima – ovaj shake uklapa se u vašu svakodnevicu.
Prirodan i osviješten užitak
Natural Power se oslanja na kratak popis sastojaka, izbjegava nepotrebne dodatke i svjesno zaslađuje bez dodanog šećera*. Tako dobivate upravo ono što je najvažnije: iskren proizvod s vrhunskim nutritivnim vrijednostima i punim okusom.
*Sadrži prirodne šećere.
Priprema:
Pomiješajte 30 g praha (oko 3 vrhom pune jušne žlice) s 200 ml vode.
Preporuka za konzumaciju:
1 do 3 shakea dnevno.
- neposredno prije treninga
- nakon treninga
- kao međuobrok
Savjet: Whey Protein je savršen za obogaćivanje smoothija, deserata i jogurta.
| Br. proiz. | NP-1902033 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 9007776030454 |
| Br. proizvođača: | 1902033 |
| Marke: | Natural Power |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, Povremeno |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegetarijansko, Bez dodatka šećera, Bez kofeina |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | proteini sirutke |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1524 / 364 kj / kcal | 456 / 109 kj / kcal |
| Masti | 3,6 g | 1,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2 g | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 9,8 g | 2,9 g |
| od toga Šećer | 8,3 g | 2,5 g |
| | 72 g | 22 g |
| Sol | 0,82 g | 0,25 g |
- 30 g praha u 200 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| valin | 5,06 g |
| serin | 3,79 g |
| izoleucin | 5,7 g |
| glutaminska kiselina | 14,96 g |
| Leucin | 9,1 g |
| prolin | 4,94 g |
| fenilalanin | 2,85 g |
| Glicin | 1,48 g |
| treonin | 5,77 g |
| alanin | 4,18 g |
| metionin | 1,92 g |
| tirozin | 2,57 g |
| lizin | 7,94 g |
| histidin | 1,45 g |
| triptofan | 1,54 g |
| arginin | 1,89 g |
| asparaginska kiselina | 9,29 g |
| cistein | 2,01 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Almi GmbH, Hörschinger Straße 1, 4064, Oftering, Austrija, office@naturalpower.at, www.naturalpower.at |
|---|