Medex MSM + beauty minerals u prahu, 180 g
OptiMSM® (metilsulfonilmetan)
€ 19,79 € 21,99 -10%
(€ 109,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- najčišći MSM s cinkom, bakrom, selenom itd.
- koža, kosa i nokti
- veganski proizvod
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
MSM + beauty minerals u prahu tvrtke medex blagotvorno djeluje na kožu, kosu i nokte u jednakoj mjeri. Sadržani MSM posebno je čist i visokokvalitetan. Osim toga, proizvodu su dodani vitamin C, cink, bakar, selen i silicij, što savršeno zaokružuje cijelu formulu.
- vegansko
Detaljne informacije o OptiMSM®:
- MSM + beauty minerals u prahu je visokokvalitetan, pročišćen organski oblik sumpora.
- Pri sintezi OptiMSM®-a ključno je da se proizvodni proces odvija u američkom postrojenju u kojem se proizvodi isključivo MSM, što uključuje višestupanjsko pročišćavanje destilacijom te naknadne laboratorijske analize koje dodatno potvrđuju čistoću svake serije proizvoda. Time se osigurava da MSM + beauty minerals u prahu ne sadrži štetne spojeve.
Preporuka za konzumaciju:
Preporučena dnevna doza je jedna čajna žličica (3,2 g).
Otopite prah u 1,5 dl tekućine i po mogućnosti popijte uz obrok.
Napomene:
- Gorki okus možete ublažiti svježe cijeđenim sokom od voća ili povrća. U smoothie možete dodati i žlicu meda.
- Proizvođač preporučuje redovitu primjenu tijekom najmanje 16 tjedana.
- Jedno pakiranje dovoljno je za 56 dana.
- Upotreba se ne preporučuje osobama koje su alergične na bilo koji od sastojaka.
- Čuvati u mraku i na suhom mjestu na temperaturi do 25 °C.
- Nakon upotrebe čvrsto zatvorite proizvod.
| Br. proiz. | MEX-32449 |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 g |
| EAN: | 3838988324491 |
| Br. proizvođača: | 32449 |
| Marke: | Medex |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Minerali: | Sumpor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Minerali i elementi u tragovima |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Uz manje plastike |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Dodaci prehrani protiv starenja, Zglobovi i kosti, Kosa, Nokti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | 1 Teelöffel (3,2 g) |
|---|---|
| OptiMSM® | 3 g |
| vitamin C | 80 mg |
| | 3 mg |
| Selenium | 27,5 µg |
| Bakar | 0,5 mg |
| Silicijska kiselina (silicijev dioksid) | 20 mg |
Sirovine
OptiMSM®, Vitamin C,
- Sredstva protiv lijepljenja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Medex d.o.o., Linhartova cesta 49 A, 1000, Ljubljana, Slovenija, info@medex.si |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Medex MSM + beauty minerals u prahu
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.