Medex Kolagen flex + u prahu, 110 g
Sve ide glatko kao podmazano
€ 35,99 € 39,99 -10%
(€ 327,18 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- patentirani oblik hidroliziranog, nativnog kolagena
- s hijaluronskom kiselinom, silicijem i vitaminima
- bez dodanog šećera ili zaslađivača
-
Bez šećera
Opis
Kolagen flex + u prahu temelji se na patentiranoj formuli hidroliziranog, nativnog kolagena. Nadalje, prah sadrži hijaluronsku kiselinu, silicij i vitamine. U potpunosti je izostavljen šećer, kao i drugi zaslađivači. Prah se posebno preporučuje starijim osobama, osobama s prekomjernom tjelesnom težinom te svima koji snažno opterećuju zglobove i kralježnicu tijekom sporta ili svakodnevnog rada.
Preporuka za konzumaciju:
Preporučena dnevna doza je 1 mjerna mjerica (5,5 g). Otopite prah u 1,5 dl vode i popijte. Proizvođač preporučuje redovitu primjenu tijekom najmanje 12 tjedana. Prikladno za svakodnevnu dugotrajnu upotrebu. Preporučuje se uzimanje praha na prazan želudac.
Napomene:
- Upotreba se ne preporučuje osobama koje su alergične na bilo koji od sastojaka.
- Čuvati na tamnom i suhom mjestu na temperaturi do 25 °C i upotrijebiti unutar 2 mjeseca nakon prvog otvaranja.
| Br. proiz. | MEX-32450 |
|---|---|
| Sadržaj: | 110 g |
| EAN: | 3838988324507 |
| Br. proizvođača: | 32450 |
| Marke: | Medex |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Bez šećera |
| Vrste proizvoda: | Kolagen |
| Svojstva : | Bez šećera, Uz manje plastike |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Zglobovi i kosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | 1 Messlöffel (5,5 g) |
|---|---|
| Hidrolizirani kolagen Fortigel® | 5 g |
| Prirodni kolagen b-2Cool® | 40 mg |
| Hijaluronska kiselina | 30 mg |
| vitamin C | 100 mg |
| vitamin E | 18 mg |
| Silicijska kiselina (silicijev dioksid) | 40 mg |
Sirovine
Goveđi kolagenhidrolizat, Fortigel® prah, 2,3 % Narančin sok - koncentrat (Maltodekstrin, 1,2 % Narančin sok[1]), Vitamin C, Pileći kolagen tip II b-2Cool®, Hijaluronska kiselina, Bambus ekstrakt, Vitamin E (d-alfa-tokoferol), prirodna aroma naranče
- Koncentrati
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Medex d.o.o., Linhartova cesta 49 A, 1000, Ljubljana, Slovenija, info@medex.si |
|---|