Maharishi Ayurveda MA323 Pitta Balance, 600 g
Rashlađujuća snaga biljaka za unutarnju harmoniju
€ 56,99
(€ 94,98 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- dovodi Pittu u ravnotežu
- pratilac u vrućim fazama
- s amalakijem i zimskom dinjom
Opis
Pitta doša u ajurvedi predstavlja energiju, vatru i sposobnost transformacije. Ipak, kad ova energija postane pretjerano izražena – bilo uslijed ljetnih vrućina, ljutih začina ili stresa svakodnevnog života – naša unutarnja ravnoteža može biti ozbiljno narušena. Ova precizno uravnotežena mješavina bilja oslanja se na tradicionalno umirujuća svojstva amalakija i zimske dinje (Benincasa hispida). U sinergiji s plemenitim začinima poput šafrana, kardamoma i muškatnog oraščića, formula je kreirana da blago smanji pretjeranu toplinu, istovremeno podržavajući Agni, bez daljnjeg poticanja vrućine u tijelu.
Način upotrebe: Uzmite po 10 g dva puta dnevno otprilike pola sata prije jela, s toplim mlijekom.
| Br. proiz. | XAY-MAH-11003238 |
|---|---|
| Sadržaj: | 600 g |
| EAN: | 8713544013109 |
| Br. proizvođača: | 11003238 |
| Marke: | Maharishi Ayurveda |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na suhom, čuvati podalje od svjetlosti |
| Dobro za: | Metabolizam, Probava |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (20 g) |
|---|---|
| šećer od trske | 12.930 mg |
| voda | 3,8 ml |
| Benincasa hispida (voštana tikva, zimska dinja) | 1.250 mg |
| maslačna mast (ghee) | 1.090 mg |
| ekstrakt amle (Amalaki, Emblica officinalis) | 342 mg |
| zeleni kardamom | 84 mg |
| cimet (Cinnamomum Zeylanicum) | 84 mg |
| Klinčići | 84 mg |
| Mesua ferrea | 84 mg |
| Bambusa arundinacea | 84 mg |
| Myristica fragrans (muškatni oraščić) | 84 mg |
| Myristica fragrans (muškatni oraščić) | 84 mg |
| šafran | 30 mg |
Sirovine
rohrzucker, voda, Zimska dinja, maslačna mast (ghee) (kravje mleko), plod amle (Amalaki, Emblica officinalis), kardamom (Elettaria cardamomum), cimet (Cinnamomum Zeylanicum), Gewürznelke, Mesua ferrea, Bambusa arundinacea, Muškatni oraščić, muškatni cvijet, šafran
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Austrija, office@niceshops.com, www.niceshops.com |
|---|