HOYER Manuka med + propolis sprej bio, 20 ml
Superhrana s Novog Zelanda
€ 10,25 € 11,39 -10%
(€ 512,50 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- manuka MGO 300+
- bez alkohola
- praktičan format
-
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ova dragocjena kombinacija pravog bio manuka meda kvalitete MGO 300+ i bio propolisa, dragocjene zaštitne tvari pčela, čini ovaj bezalkoholni sprej tako omiljenim. Okus ovog popularnog sredstva zaokružen je osvježavajućom mentom. Praktičan format spreja stane u svaku torbicu te je stoga posebno prikladan i za putovanja.
Preporuka za konzumaciju:
- Prije upotrebe protresite!
- Ušpricajte 2 mlaza u usta 3 puta dnevno.
Napomene:
- Ne čuvati na temperaturi iznad 25 °C.
- Nije prikladno za djecu mlađu od 12 mjeseci.
| Br. proiz. | XPI-HOY-4022 |
|---|---|
| Sadržaj: | 20 ml |
| EAN: | 4002029040223 |
| Br. proizvođača: | 4022 |
| Marke: | HOYER |
| Oblik prezentacije: | Sprej |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Svojstva : | Vegetarijansko, Bez alkohola |
| Dobro za: | Imunološki sustav |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
voda za piće, manuka med, ekstrakt propolisa, ekstrakt sjemenki grejpa, ulje paprene metvice
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 674 / 161 kj / kcal |
| Masti | 0,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 38,5 g |
| od toga Šećer | 38,5 g |
| | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Njemačka, www.hoyer-honig.de |
|---|