HOYER Bronchiwohl® Medni sirup sa sljezom i kaduljom - za djecu, 250 g
Blagi, bezalkoholni medni sirup za djecu
€ 7,02 € 7,39 -5%
(€ 28,08 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od 1 godine starosti
- bez dodanog šećera
- s okusom limuna
-
Bio certificirano
Opis
Bronchiwohl medni sirup tvrtke HOYER prikladan je za djecu od 1 godine i stariju zahvaljujući svojoj blagoj formuli bez alkohola. Medni sirup obogaćen je ekstraktom korijena sljeza i eteričnim uljima kadulje i komorača te ima voćni, limunski okus, što ga čini posebno blagim za konzumaciju. Osim toga, formula ne sadrži šećer.
Preporučeni unos:
- 1-3 godine: jedna čajna žličica dva puta dnevno
- 4-12 godina: jedna čajna žličica 3 puta dnevno
- Od 13 godina: jedna čajna žličica 4 puta dnevno
| Br. proiz. | XPI-HOY-3070 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4002029030705 |
| Br. proizvođača: | 3070 |
| Marke: | HOYER |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Vitamini za djecu |
| Svojstva : | Bio certificirano, BEZ bojila, Bez konzervansa, Bez alkohola, Bez dodatka šećera |
| Za koga?: | Za djecu |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav, Pluća i dišni sustav |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1323 / 316 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 77 g |
| od toga Šećer | 73,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,1 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Njemačka, www.hoyer-honig.de |
|---|