HOYER Bio Manuka Honig Liquid-Sticks MGO 250+, 12 vreć.
Štapići s pravim novozelandskim manuka medom
€ 11,39
(€ 118,65 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za müsli, smoothieje i više
- bez aroma i bojila
- idealno za ponijeti
-
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Hoyerovi organski tekući štapići od manuka meda sadrže pravi novozelandski manuka med s MGO aktivnošću od najmanje 250 mg/kg. MGO (metilglioksal) je odgovoran za jedinstvena svojstva manuka meda. Što je veći sadržaj MGO-a, to je okus intenzivniji. Vrijednost ovisi o lokaciji, vremenskim uvjetima, vremenu berbe i skladištenju.
Budući da je med pakiran u praktične štapiće, odlično ga je ponijeti sa sobom. Med je prirodno bez aroma, bojila i konzervansa.
Preporučena konzumacija:
Konzumirajte 2 štapića dnevno - nerazrijeđena ili s napitkom, jogurtom ili müslijem. Lagano promiješajte prije otvaranja.
| Br. proiz. | XPI-HOY-6405 |
|---|---|
| Sadržaj: | 12 vreć. |
| EAN: | 4002029064052 |
| Br. proizvođača: | 6405 |
| Marke: | HOYER |
| Oblik prezentacije: | Štapići |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Svojstva : | Vegetarijansko, BEZ bojila, Bez konzervansa, BEZ aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1315 / 314 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 76,1 g |
| od toga Šećer | 74,7 g |
| | 0,2 g |
| Sol | <0,1 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| vitamin C | 75 mg |
Sirovine
Važne informacije o medu
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Njemačka, www.hoyer-honig.de |
|---|