Govinda Smeđi proso, bio, 500 g
Dar prirode
€ 4,99
(€ 9,98 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- mljeveno
- bez glutena
- idealno za muesli
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Mljeveni bio smeđi proso brenda Govinda prekrasan je sastojak za vaš muesli ili za obogaćivanje raznih juha. Prirodno je bez glutena.
Prijedlozi za upotrebu:
za pečenje, za smoothieje, juhe i mueslije
Napomena o čuvanju: čuvati na sobnoj temperaturi i na suhom mjestu.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H401 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4038507000250 |
| Br. proizvođača: | H401 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Sjeme |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Oraščići, sjemenke i koštice |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1290 / 308 kj / kcal |
| Masti | 4,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,7 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 9,9 g |
| Sol | <0,1 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L-izoleucin | 14,5 mg |
| Željezo | 4,5 mg |
| cink | 23,2 mg |
| magnezij | 140 mg |
Sirovine
100 % smeđe proso (mljeveno)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Govinda Smeđi proso, bio
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.