Fleurance Nature - snažni, prirodni proizvodi za svakoga

Zdravlje, ljepota i dobrobit

Fleurance Nature svoje iskustvo i znanje o prirodnim sastojcima prenosi trećim stranama od 1972. godine. Uz pomoć tog znanja proizvode se besprijekorni proizvodi koji imaju potencijal vratiti unutarnju ravnotežu. Zdravlje, ljepota i dobrobit tri su stupa na kojima je tvrtka izgrađena. Proizvode Fleurance Nature mogu koristiti mladi i stari.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Dobro za
Filteri

Fleurance Nature: 1 - 30 od 157 proizvoda

Fleurance Nature Mincifine® bomboni

Fleurance Nature Mincifine® bomboni, 80 Tablete za žvakanje

  • okus crnog ribiza
  • također idealno za u pokretu
  • bez šećera
€ 10,91 € 11,49

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Morski kolagen

Fleurance Nature Morski kolagen, 30 tab.

  • hidrolizat tipa II
  • jednostavan za konzumiranje
  • s manganom
€ 15,49 (€ 442,57 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Borovnica bio

Fleurance Nature Borovnica bio, 30 tab.

  • 1500 mg organske borovnice dnevno
  • sadrži antocijanine i polifenole
  • isključivo biljno i bez testiranja na životinjama
€ 13,49 (€ 374,72 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Gumeni bomboni protiv stresa bio

Fleurance Nature Gumeni bomboni protiv stresa bio, 30g Refill

  • s okusom maline
  • jednostavna primjena
  • praktično pakiranje
€ 5,79 (€ 193,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Matična mliječ s ginsengom, bio

Fleurance Nature Matična mliječ s ginsengom, bio, 10 amp.

  • za svakodnevnu upotrebu
  • jednostavno doziranje
  • vegetarijanski
€ 15,59 (€ 82,05 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Magnezijev bisglicinat 300 mg

Fleurance Nature Magnezijev bisglicinat 300 mg, 60 kapsule

  • optimalna bioraspoloživost
  • s vitaminom B6 i taurinom
  • veganski
€ 16,39 (€ 163,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Probioboost® Figurbalance

Fleurance Nature Probioboost® Figurbalance, 15 kapsule

  • 10 milijardi bakterija mliječne kiseline
  • kapsule otporne na crijeva
  • veganski i bez laktoze
€ 10,95 € 13,69 (€ 1.564,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Silicijev dioksid, bio

Fleurance Nature Silicijev dioksid, bio, 500 ml

  • bio kvaliteta
  • jednostavno doziranje
  • veganski
€ 18,99 (€ 37,98 / l)

Dostava do 07. listopada

Organske Acerola 1000 Natural Vitamin tablete

Fleurance Nature Organske Acerola 1000 Natural Vitamin tablete, 20 Tablete za žvakanje

  • 100% prirodni vitamin C
  • s okusom naranče
€ 10,99 (€ 249,77 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Mincifine® Bio

Fleurance Nature Mincifine® Bio, 30 tab.

  • čisto biljno
  • praktično i jednostavno
  • prirodni sastojci
€ 13,67 € 14,39 (€ 455,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Tablete češnjaka, masline i gloga bio

Fleurance Nature Tablete češnjaka, masline i gloga bio, 60 tab.

  • 100 % prirodno
  • pažljivo kombinirano
  • od 3 organske biljke
€ 13,49 (€ 408,79 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Vražja kandža tablete bio

Fleurance Nature Vražja kandža tablete bio, 60 tab.

  • prirodni sastojci
  • s vražjom kandžom
  • pogodno za vegane
€ 13,69 (€ 263,27 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Sprej za nos s propolisom, bio

Fleurance Nature Sprej za nos s propolisom, bio, 20 ml

  • sa soli Mrtvog mora
  • bio propolis
  • jednostavno za korištenje
€ 10,19 (€ 509,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Gelée Royale Bio 1000mg

Fleurance Nature Gelée Royale Bio 1000mg, 30 tab.

  • esencijalne hranjive tvari
  • praktično pakiranje
  • precizno doziranje
€ 16,39

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Propolis & Eukalyptus Gummies bio

Fleurance Nature Propolis & Eukalyptus Gummies bio, 35 g

  • s medom
  • idealno za ponijeti
  • kutija za višekratno punjenje
€ 6,99 (€ 199,71 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Bio pire od šljiva

Fleurance Nature Bio pire od šljiva, 295 g

  • bio kvaliteta
  • pasterizirano
  • svestrana upotreba
€ 7,59 (€ 25,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kril kapsule (kril ulje, vitamin C-mangan)

Fleurance Nature Kril kapsule (kril ulje, vitamin C-​mangan), 30 kapsule

  • od održivog ribolova
  • sadrži omega-3 masne kiseline
  • patentirana Licaps® tehnologija
€ 19,29 (€ 1.071,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Probioboost® kapsule za vitamine i imunitet

Fleurance Nature Probioboost® kapsule za vitamine i imunitet, 28 kapsule

  • 1,5 milijardi mliječnih fermenata
  • sa sibirskim ginsengom
  • bez testiranja na životinjama
€ 14,09 (€ 361,28 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Probioboost® Intimate Flora

Fleurance Nature Probioboost® Intimate Flora, 30 kapsule

  • cca. 3 milijarde probiotika
  • s vitaminom B
  • jednostavno za konzumiranje
€ 17,79 (€ 508,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Kurkuma PLUS tablete bio

Fleurance Nature Kurkuma PLUS tablete bio, 15 tab.

  • jedinstvena formulacija
  • obogaćeno uljem kurkume
  • potpuno biljno
€ 11,49 (€ 1.436,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Kalcij, D3 i K2

Fleurance Nature Kalcij, D3 i K2, 60 tab.

  • idealno za faze rasta, menopauzu i zreliju dob
  • 3 esencijalna sastojka
  • s mikroenkapsuliranim vitaminom K2
€ 13,09 (€ 198,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Probioboost® kapsule kompleksa bakterija mliječne kiseline

Fleurance Nature Probioboost® kapsule kompleksa bakterija mliječne kiseline, 30 kapsule

  • prirodni sastojci
  • 5 milijardi mliječnih fermenata
  • i za djecu od 10 godina
€ 13,29 € 13,99 (€ 830,63 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Crna rotkva-artičoka, bio

Fleurance Nature Crna rotkva-​artičoka, bio, 30 tab.

  • s ananasovim sokom
  • biljnog podrijetla
  • jednostavno za konzumiranje
€ 11,49 (€ 287,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Roll-on Headaches

Roll-​on Headaches, 3 ml

  • idealno za stres i napetost
  • rashlađujući učinak
  • praktičan format
€ 10,89 (€ 3.630,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Matična mliječ, bio

Fleurance Nature Matična mliječ, bio, 30 g

  • bio pčelinji proizvod
  • jednostavno doziranje
  • bez aditiva
€ 30,99 (€ 1.033,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Crni češnjak Plus

Fleurance Nature Crni češnjak Plus, 60 kapsule

  • 300 µg S-alilcisteina po kapsuli
  • fermentirano
  • veganski
€ 13,29

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Vision Complex

Fleurance Nature Vision Complex, 30 tab.

  • s biljnim ekstraktima
  • vitamini B2, C i E
  • jednostavno doziranje
€ 13,38 € 14,09 (€ 836,25 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Melatonin kompleks tablete

Fleurance Nature Melatonin kompleks tablete, 30 tab.

  • 100 % prirodno
  • s vitaminom B6 i matičnjakom
  • idealno i kod jet laga te na putovanjima
€ 5,63 € 14,09 (€ 433,08 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Complexe Articulations Fort

Fleurance Nature Complexe Articulations Fort, 60 tab.

  • s biljnim ekstraktima i vitaminima
  • sadrži mnogo hranjivih tvari
  • samo 2 tablete dnevno
€ 16,89

Dostava do 07. listopada

Crvena vinova loza i crni ribiz tablete bio

Fleurance Nature Crvena vinova loza i crni ribiz tablete bio, 90 tab.

  • kombinacija 3 biljke
  • preporučuje se u svako godišnje doba
  • idealno i za vruće vrijeme
€ 13,29 € 13,99 (€ 265,80 / kg)

Dostava do 07. listopada