Fleurance Nature Collagen Expert Fruit, 190 g
Kompleks hijaluronske kiseline
€ 35,49
(€ 186,79 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kolagen tipa I
- okus nara
- uključuje mjernu žličicu
-
Bez testiranja na životinjama
Opis
Ovaj prah kombinira morski kolagen tipa I s hijaluronskom kiselinom. Kolagen tipa I (Naticol®) proizvodi se enzimskim postupkom i dolazi iz kontroliranih izvora. Cink upotpunjuje formulu. Okus podsjeća na šipak.
Upute za konzumaciju:
Svaki dan potpuno otopite 2 ravne mjerne žlice (12 g) u hladnoj vodi i konzumirajte na prazan želudac prije doručka.
| Br. proiz. | XEC-FLE-34135 |
|---|---|
| Sadržaj: | 190 g |
| EAN: | 3700211141352 |
| Br. proizvođača: | 34135 |
| Marke: | Fleurance Nature |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrijeme korištenja: | ujutro, prije jela |
| Vrste proizvoda: | Kolagen |
| Svojstva : | Bez testiranja na životinjama, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Dodaci prehrani protiv starenja, Koža, Hvatači radikala i antioksidansi |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (9,5 g) |
|---|---|
| Morski kolagen | 8 g |
| Hijaluronska kiselina | 80 mg |
| | 5 mg |
Sirovine
Morski kolagen-hidrolizat (riba), maltodekstrin, prirodna aroma, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina), Cikla - sok u prahu, Natriumhyaluronat (Hijaluronska kiselina), Bojilo (beta-karoten), cinkov glukonat, sladilo (steviol glikozidi iz stevije)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Francuska, www.fleurancenature.fr |
|---|