Cosmoveda Instant Chai Vegan, bio, Black (180 g)
Ukusan užitak!
€ 7,19 € 7,99 -10%
(€ 39,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s rižinim mlijekom u prahu
- očaravajući miris
- blago začinjena i slatka aroma
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Chai, klasični indijski napitak s mlijekom i začinima, ukusan je, bogat i iznimno popularan napitak među mladima i starima. Očarava svojim mirisom mliječnog čaja, odabranim začinima i ukusnom, začinjeno-slatkom aromom te vam pruža topao, ugodan osjećaj u trbuhu. Dopustite da vas šalica Chaija odvede u čarobni svijet Tisuću i jedne noći i na trenutak zaboravite svakodnevicu.
Ovaj proizvod umjesto mlijeka sadrži rižino mlijeko u prahu i stoga je veganski.
Priprema:
Za veliku šalicu (250 ml) prelijte 3-4 pune čajne žličice veganskog instant Chaija vrućom vodom, obogatite napitkom od zobi, riže ili soje, promiješajte i savršen Chai užitak je spreman.
| Br. proiz. | XAY-COS-146287-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 g |
| EAN: | 4032108146287 |
| Br. proizvođača: | 146287-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Ayurvedski proizvodi: | Napici |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1486 / 355 kj / kcal |
| Masti | 1,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,7 g |
| Ugljikohidrati | 82,6 g |
| od toga Šećer | 17,7 g |
| | 5 g |
| Sol | 0,96 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|