Cosmoveda Djevičansko bio kokosovo ulje, 550 ml
Za pripremu raznih jela!
€ 13,22 € 14,69 -10%
(€ 24,04 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ručno brano
- slatkasto, aromatično ulje
- za pečenje i prženje
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ovo lagano biljno ulje, koje miriše na svježi kokos, brojnim jelima daje iznimno ukusnu, egzotičnu aromu. Ono je najprikladnije za kuhanje, pečenje i prženje, može se dodati u namaze i umake, kao i u autentična azijska wok jela ili južnoindijske curryje.
Preporuka za primjenu:
Djevičansko kokosovo ulje doista je izvrsno za pečenje, prženje (u dubokom ulju), kao namaz za kruh, u ostalim namazima i umacima te, naravno, za autentična azijska wok jela i južnoindijske curryje. Za pripremu, povrće i začine kratko prepržite na kokosovom ulju prema receptu te se prepustite uživanju u egzotičnoj aromi.
Napomene:
- Nakon otvaranja kokosovo se ulje može čuvati nekoliko mjeseci bez hlađenja.
- Zaštitite od izlaganja svjetlosti i toplini.
| Br. proiz. | XAY-COS-123042 |
|---|---|
| Sadržaj: | 550 ml |
| EAN: | 4032108123042 |
| Br. proizvođača: | 123042-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| materijal: | Staklo |
| Oblik prezentacije: | Ulje |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Ulja i masti |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 99,85 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 91,3 g |
| Ugljikohidrati | 0,01 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0,01 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
kokosovo ulje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Djevičansko bio kokosovo ulje
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
- Bez recenzija.