Cosmoveda Bio Vidari Kanda Churna, 500 g
Prah korijena
€ 54,44 € 60,49 -10%
(€ 108,88 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prah iz korijena kudzu graha
- Pueraria tuberosa
- sladak okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Vidari Kanda (Ipomoea digitata) biljka je penjačica poznata i kao kuzu (ili kudzu), drvenaste i kvrgave stabljike, s trodjelnim listovima raspoređenim naizmjenično. Njezini su cvjetovi ljubičasto-plavi, a korijenski su gomolji veliki i puni škroba. Upravo se ti gomolji koriste u ayurvedskoj prehrani.
- Opskrbljuje slatkim okusom.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 ravnu mjernu žličicu podijeljenu u 2 porcije s toplom vodom, nakon obroka. Dnevna doza od 3,20 g biljnog praha sadrži 3,52 mg polifenola.
| Br. proiz. | XAY-COS-125848 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4032108125848 |
| Br. proizvođača: | 125848-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
kudzu (Vidarikand, Pueraria tuberosa)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 3,2 g |
|---|---|
| kudzu (Vidarikand, Pueraria tuberosa) | 3,2 g |
| od toga polifenoli | 3,52 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|