Cosmoveda Bio šećer od kokosovog cvijeta, 200 g
Alternativni zaslađivač
€ 5,69
(€ 28,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za pečenje i kuhanje
- može se koristiti za napitke i deserte
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Šećer od kokosovog cvijeta neusporedivog je okusa, sa suptilnom notom karamele i vanilije, te je ukusna alternativa ostalim cjelovitim šećerima od trske.
- U azijskim je zemljama važan sastojak tradicionalne kuhinje i svestrano se koristi za pečenje i kuhanje, kao i za napitke te deserte.
- Podrijetlo: Indija
| Br. proiz. | XAY-COS-151243-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4032108151243 |
| Br. proizvođača: | 151243-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Šećer i zaslađivači |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1633 / 390 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 95,9 g |
| od toga Šećer | 91 g |
| | 1,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Sirovine
šećer kokosovog cvijeta[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio šećer od kokosovog cvijeta
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.