Cosmoveda Bio Ayus Rasayana Churna - Kapha Balance, 100 g
Ayurvedski biljni prah
€ 20,49
(€ 204,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- biljni prah kao dodatak prehrani
- s polifenolima
-
Bio certificirano -
Vegansko
Opis
BIO Ayus Rasayana Churna - Kapha Balance ayurvedska je biljna mješavina.
- Dosha - Kapha.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1/2 mjerne žličice 2 x dnevno između obroka s toplom vodom.
| Br. proiz. | XAY-COS-135540-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4032108135540 |
| Br. proizvođača: | 135540-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Sirova / presna hrana |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas), Rasayanas |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po 2,5 g |
|---|---|
| mešanica zelišč | 2,5 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|