Body Attack Clear Iso Whey, Cherry (900 g)
S važnim aminokiselinama
€ 61,99
(€ 68,88 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- proteinski prah
- bez laktoze
- bez kemikalija, hladno prešano
-
Bez laktoze
Opis
Uz Clear Iso Whey marke Body Attack dobivate proteinski prah vrhunske klase. Proteinski prah sadrži visokokvalitetni izolat proteina sirutke, kao i važne aminokiseline kao što su L-leucin, L-izoleucin i L-valin. Za proizvodnju se prah hladno preša bez kemikalija.
- Bez laktoze
- Bez GMO-a
Preporučena potrošnja:
Pomiješajte 30 g praha (3 mjerne žlice) s 500 ml vode i ostavite da odstoji 30 - 60 sekundi. Na dane treninga popijte otprilike 30 minuta prije ili poslije treninga. Konzumirajte ujutro i navečer u danima bez treninga.
| Br. proiz. | XPI-MM-12892 |
|---|---|
| Sadržaj: | 900 g |
| EAN: | 4250350547922 |
| Br. proizvođača: | 12892 |
| Marke: | Body Attack |
| Oblici prehrane: | Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez GMO |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Mišići |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
97,1 % izolat proteina sirutke, Bojilo (antocijani (E163)), prirodna aroma, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina (E330)), sredstvo protiv pjenjenja (Release Agent (silicijev dioksid)), emulgator (sorbitan monostearat, suncokretovi lecitini), sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1432 / 342 kj / kcal |
| Masti | 0,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 1,4 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 83 g |
| Sol | 0,07 g |
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (30 g) |
|---|---|
| alanin | 5,3 g |
| arginin | 2,1 g |
| asparaginska kiselina | 10,6 g |
| L-cistein | 1,7 g |
| glutaminska kiselina | 17,7 g |
| Glicin | 1,4 g |
| L-histidin | 1,5 g |
| L-izoleucin | 6,5 g |
| Leucin | 10,7 g |
| L-lizin | 9,6 g |
| L-metionin | 2,2 g |
| L-fenilalanin | 2,9 g |
| prolin | 6,2 g |
| serin | 4,6 g |
| L-treonin | 7,1 g |
| L-triptofan | 1,7 g |
| tirozin | 2,7 g |
| L-valin | 5,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Body Attack Sports Nutrition GmbH & Co. KG, Schnackenburgallee 217-223, 22525 , Hamburg, Njemačka, www.body-attack.de |
|---|