Biotta Bio Classic sok od kiselog kupusa, 500 ml
Sok od kiselog kupusa prirodno fermentiran
€ 3,99
(€ 7,98 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- izvor prirodnog vitamina C
- bez umjetnih dodataka
- identičan okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Uz Biotta sok od kiselog kupusa otkrijte prirodni izvor vitamina C – potpuno bez umjetnih dodataka. Od pažljivo odabranog ekološkog bijelog kupusa i očuvan tradicionalnom mliječnom fermentacijom, ovaj sok nudi purističku alternativu klasičnom kiselom kupusu. Uživajte u blago kiselkastom okusu i visokokvalitetnom soku izravno iz boce – čak i izvan sezone kupusa.
| Br. proiz. | GR-4248487 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500940813 |
| Br. proizvođača: | 4248487 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 63 / 15 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 3 g |
| od toga Šećer | 2 g |
| | 0,6 g |
| Sol | 0,7 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| vitamin C (askorbinska kiselina) | 8 mg |
Sirovine
sok od kiselog kupusa[1], 0,7 % morska sol
- Fermentirana laktoza, od certificiranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic sok od kiselog kupusa
24 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,9 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 26 | (92%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 2 | (7%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
28 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 24 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.