BIOGENA AESTHETICS Premium Collagen+ ampule za piće, 250 ml
Praktične ampule (10 kom. po 25 ml) za putovanja
€ 45,49
(€ 181,96 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 10 g morskog kolagena po porciji
- kombinirano s cinkom i manganom
- okus hibiskusa i breskve
Slični proizvodi
Opis
BIOGENA AESTHETICS Premium Collagen+ ampule za piće dolaze kao ampule spremne za piće s jasno doziranom kombinacijom hidrolizata morskog kolagena (Naticol®), cinka i mangana u voćnom okusu hibiskusa i breskve. Svaka ampula od 25 ml sadrži otprilike 10 g visokokvalitetnog kolagenog proteina iz morskih izvora te definirane količine cinka i mangana koji doprinose održavanju normalne kože i mogu zaštititi stanice od oksidativnog stresa.
Osim toga, tekući oblik je jednostavan za uzimanje, bilo čist ili razrijeđen vodom, te je idealan za svakodnevnu rutinu na putovanjima.
Sadržaj: 250 ml - 10 ampula (10 porcija po 25 ml)
Preporuka za konzumaciju:
Svaki dan popijte 1 ampulu za piće, čistu ili razrijeđenu u čaši vode. Prije konzumacije dobro protresti.
| Br. proiz. | XAC-BGM-939999226857 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120134385970 |
| Br. proizvođača: | 939999226857 |
| Marke: | BIOGENA AESTHETICS |
| Oblik prezentacije: | Tekućina, Ampule |
| Vrste proizvoda: | Kolagen |
| Svojstva : | Pogodno za dijabetičare |
| Za koga?: | Posebno za žene |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Koža, Stanice |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
voda, Peptidi kolagena, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina), prirodna aroma, 1 % koncentrat soka od breskve, aroma limete, Konzervansi (Kaliumsorbat, Natrijev benzoat (E211)), cinkov glukonat, sladilo (Sucralose), manganov sulfat
Sastav
| Sastav | po amp. |
|---|---|
| Kolagen | 10.000 mg |
| | 3 mg |
| Mangan | 0,6 mg |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 172 / 41 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,8 g |
| od toga Šećer | 0,2 g |
| | 10 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biogena Naturprodukte GmbH, Strubergasse 24, 5020, Salzburg, Austrija, info@biogena.com, www.biogena.com/de-at |
|---|