BIO PRIMO Bio mini kukuruzni vafli, Rajčica-bosiljak (50 g)
Bezglutenska grickalica za mlade i stare
€ 1,29
(€ 25,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusno i hrskavo
- odlično samostalno ili s umacima
- veganski recept
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
U pokretu, u uredu, na kauču ili kao međuobrok na zabavi: Bio Primo mali kukuruzni vafli savršen su međuobrok kada poželite slanu hranu! Odličnog su okusa i bez aditiva, a ukusni su i s guacamoleom ili salsom. Veganski recept bez glutena - zdravi međuobrok!
Napomena: čuvati na suhom mjestu, zaštititi od svjetlosti i uvijek čvrsto zatvoriti - na taj će način vafli dugo ostati hrskavi i aromatični!
| Br. proiz. | XPI-MM-BIOPRIMO-TRI-T-B |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 2200255571388 |
| Br. proizvođača: | BIOPRIMO TRI-T-B |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na suhom |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1930 / 461 kj / kcal |
| Masti | 16 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2 g |
| Ugljikohidrati | 71 g |
| od toga Šećer | 1,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,3 g |
| | 6,4 g |
| Sol | 1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Stengel GmbH & Co. KG, Hauptstr. 17-19 - Gebäude 6317, 55120, Mainz, Njemačka, www.stengel-marketing.de/index.php |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Bio mini kukuruzni vafli
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.