Bake Affair Vrećica s čajem "Guten Morgen Lieblingstag", 25 g
Mješavina zelenog čaja
€ 4,59
(€ 183,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s jagodama i rabarbarom
- za svjež početak dana
- idealno kao poklon s ljubavlju
Opis
Započnite svoj dan osmijehom i šalicom zelenog čaja "Guten Morgen Lieblingstag" (Dobro jutro, omiljeni danu) brenda Bake Affair! Ova osvježavajuća mješavina čaja s jagodama, rabarbarom i listićima kupine u vaše jutro donosi voćne arome i dašak svježine. Bilo za vrijeme doručka, na putu na posao ili kao mali predah – ovaj čaj je savršen pratitelj. Dozvolite da vas "Guten Morgen Lieblingstag" nadahne te uživajte u svakom trenutku!
| Br. proiz. | XPI-BAF-1147 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 9120101517342 |
| Br. proizvođača: | 1147 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Sencha zeleni čaj, aroma, Lišće kupina, 2 % jagode, 2 % Rabarbara
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|