Bake Affair Vrećica s čajem "Ein kleines Dankeschön", 30 g
Voćni čaj s prirodnim aromama
€ 5,09
(€ 169,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus maline i vanilije
- s hibiskusom i šipkom
- poklon s ljubavlju
Opis
Jednostavno se zahvalite uz voćni čaj "Ein kleines Dankeschön" (Jedno malo hvala) brenda Bake Affair. Mješavina voćnog čaja između ostalog sadrži jabuku, hibiskus i šipak, a svojim okusom maline i vanilije predstavlja slasnu mogućnost izražavanja poštovanja. Svaka šalica ovog čaja poziva vas da zastanete i uživate te na užitan način poručuje: "Divno je što postojiš!"
| Br. proiz. | XPI-BAF-1156 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120101517274 |
| Br. proizvođača: | 1156 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
jabuka, hibiskus, kora od narandže, šipak, papaja (papaja, šećer), Ananas (Ananas, šećer), bobica grožđa (bobica grožđa, suncokretovo ulje), prirodna aroma, maline, Bourbon vanilija
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|