Bake Affair Ledeni čaj "Señorita Sandía", 150 g
Mješavina voćnog ledenog čaja
€ 12,29
(€ 81,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus trešnje i kivija
- može se uživati toplo i hladno
- s mangom, jabukom i dinjom
Opis
Mješavina ledenog čaja Señorita Sandía brenda Bake Affair nudi voćno osvježenje uz mješavinu manga, dinje, trešnje, kivija i više. Savršena za vruće ljetne dane, a u njoj možete uživati i hladnoj i toploj. Jednostavno ostavite 4 - 5 čajnih žličica da odstoje 20 - 25 minuta u 500 ml hladne vode te po želji zasladite šećerom ili medom. Pakiranje od 150 g prikladno je i kao originalan poklon.
Savjet:
Ako se priprema kao topli napitak, vrijeme stajanja skraćuje se na pola.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1211 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 9120101517564 |
| Br. proizvođača: | 1211 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
mango (mango, šećer), jabuka, dinja (dinja, šećer), Ananas (Ananas, šećer), aroma, verbena, dunja, modre plavice, smokve, Kivi, trešnja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|