Bake Affair Keto kruh od lanenih sjemenki s češnjakom, 301 g
Užitak s malo ugljikohidrata za doručak i užinu
€ 8,59
(€ 28,54 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za oko 500 g kruha
- sočno, mekano i začinjeno
- bogato vlaknima i proteinima
Opis
Smjesa za pečenje za keto kruh od lanenih sjemenki pruža užitak s niskim udjelom ugljikohidrata za ketogeni način prehrane. Bogata je vlaknima, predstavlja izvor proteina i zaokružena je esencijalnim B-vitaminima. Dodatan plus za jednostavnu i brzu pripremu i svjesnu prehranu.
Priprema:
- Stavite sadržaj u veliku posudu ili u posudu za miksanje Thermomixa. Dodajte 275 ml vode (pogledajte liniju za vodu u posudi), 7 žlica maslinovog ulja i 170 g ribanog sira. Zatim umijesite u homogenu smjesu rukom, kuhinjskim robotom ili Thermomixom (brzina 5, 60 sekundi).
- Zagrijte pećnicu na 170 °C vrući zrak.
- Napunite tijesto (Pažnja! Vrlo ljepljivo!) u namašćeni duguljasti kalup ili duguljasti kalup obložen papirom za pečenje.
- Zagladite površinu tijesta stražnjom stranom žlice namočene vodom. Po želji pospite sirom i sjemenkama.
- Pecite kruh u prethodno zagrijanoj pećnici na 170 °C (vrući zrak) oko 40 minuta.
- Gotov kruh izvadite iz kalupa, ostavite ga da se ohladi na rešetki i poslužite.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1126 |
|---|---|
| Sadržaj: | 301 g |
| EAN: | 9120101517151 |
| Br. proizvođača: | 1126 |
| Marke: | Bake Affair |
| Oblici prehrane: | Keto |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1620 / 387 kj / kcal |
| Masti | 16 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,8 g |
| Ugljikohidrati | 5,6 g |
| od toga Šećer | 3,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 19,5 g |
| | 46 g |
| Sol | 1,8 g |
- Mješavina za pečenje
Sastav
| Sastav | po 100 g[1] |
|---|---|
| Vitamin B3 (Niacin) | 9,4 mg |
| Vitamin B5 (Pantothensäure) | 3,7 mg |
| Vitamin B2 (Riboflavin) | 0,8 mg |
| Vitamin B1 (Thiamin) | 0,5 mg |
| Vitamin B6 (Pyridoxin) | 0,5 mg |
| Vitamin B9 (Folsäure) | 114,4 µg |
| Vitamin B7 (Biotin) | 32,9 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 1,2 µg |
- Mješavina za pečenje
Sirovine
50 % Lanene sjemenke prah, cijelo jaje u prahu, Molkeneiweiß, prašak za pecivo (Natriumhydrogencarbonat[1], dinatrijev difosfat[1], kukuruzni škrob), Sol, 1 % Knoblauchgranulat,
- Backtriebmittel
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|