Bake Affair Cookies, Matcha kolačići (335 g)
Smjesa za pečenje brzo pripremljenih cookiesa
€ 6,89
(€ 20,57 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- posebno meka sredina
- izvana lijepo hrskavo
- samo još 1 sastojak
Opis
Smjesa za pečenje za cookiese brenda Bake Affair apsolutni je must-have za sve ljubitelje keksa! Ova pažljivo odabrana mješavina omogućuje vam da u tren oka pripremite ukusne, mekane cookiese. Uz savršenu teksturu ovi su keksi prava napast. Bilo kao slatki međuobrok, za dijeljenje s prijateljima ili kao vrhunac uz kavu – ovi su cookiesi savršen izbor za svaku priliku. Dozvolite da vas očara neodoljiva aroma i uživajte u svakom zalogaju!
Upute za pečenje:
- Izvadite 44 g maslaca iz hladnjaka 1 - 2 sata prije upotrebe ili ga zagrijte 30 sekundi u mikrovalnoj pećnici neposredno prije upotrebe.
- Otvorite smjesu za pečenje i izvadite vrećicu sa šećerom.
- Mekani maslac zajedno sa šećerom iz vrećice i 25 g vode (3 - 4 žlice) umutite u velikoj zdjeli.
- Sada možete dodati smjesu za pečenje i miješati masu oko 1 minutu dok ne dobijete glatko tijesto.
- Oblikujte 8 kuglica od po oko 50 g i zatim ih pritisnite kako bi bile plosnate (visine oko 2 cm). Alternativno se može koristiti i žlica za sladoled – u tom slučaju nije ih potrebno pritiskati.
- Stavite cookiese na lim za pečenje obložen papirom za pečenje (možete ih staviti i na tanjur ili dasku), pokrijte ih prozirnom folijom ili čistom krpom i stavite u hladnjak na 1 - 2 sata.
- 15 minuta prije pečenja cookiesa možete zagrijati pećnicu na 180 °C s uključenim gornjim/donjim grijačem.
- Stavite cookiese na razmak od 5 cm na lim za pečenje obložen papirom za pečenje i pecite ih oko 10 - 15 minuta.
Savjeti:
- U pećnicu uvijek stavite samo po jedan lim za pečenje.
- Još sirove cookiese možete i zamrznuti te ih po potrebi ispeći u bilo kojem trenutku na 180 °C (gornji/donji grijač) na oko 22 minute.
- Ako cookiese spremite u posudu za pohranu, danima će ostati svježi.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1097 |
|---|---|
| Sadržaj: | 335 g |
| EAN: | 9120101516789 |
| Br. proizvođača: | 1097 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Svojstva : | Bez GMO, BEZ palminog ulja, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Pšenično brašno, 29,9 % bijela čokolada (Zucker, Kakao maslac, Punomasno mlijeko u prahu, Kakao pasta), Emulgator (Sojalecithin, Aroma vanilije), smeđi šećer, 2,4 % Matcha zeleni čaj - prah, cijelo jaje u prahu, Natron
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1788 / 427 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,9 g |
| Ugljikohidrati | 69 g |
| od toga Šećer | 43 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,3 g |
| | 8,6 g |
| Sol | 0,06 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|