Bake Affair Čajni medvjedići "Schön, dass es dich gibt", 10 g
Voćni čaj s okusom ribiza i trešnje
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za otapanje ili grickanje
- natpis "du bist toll" (super si)
- za vaše najdraže
Prikladno uz to
Opis
Recite svojim najdražima koliko ih volite. S čajnim medvjedićima "Schön, dass es dich gibt" (Divno je što postojiš) brenda Bake Affair možete pokloniti poruku punu ljubavi. Pakiranje uz to nosi natpis "Du bist toll" (Super si). Na taj ćete način svojim najdražima zagarantirano izmamiti osmijeh na lice. Čajni medvjedići namijenjeni su za otapanje u vrućoj vodi, a naravno mogu se i izravno grickati.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1365 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101519193 |
| Br. proizvođača: | 1365 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
šećer, Glukosesirup, želatina, voda, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, biljni ekstrakti (Bazga)), voćna slatkoća iz koncentrata soka od jabuke, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, tvar za poliranje (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1470 / 351 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 80 g |
| od toga Šećer | 71 g |
| | 4,7 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|