Bake Affair Čajni medvjedići "Mein Lieblingsmensch", 10 g
Voćni čaj s okusom bazge i rabarbare
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za 1-2 topla napitka
- i za izravno grickanje
- natpis "du bist besonders" (poseban/posebna si)
Opis
Uljepšajte svakodnevicu svojoj najdražoj osobi. Uz čajne medvjediće "Mein Lieblingsmensch" (Moja najdraža osoba) brenda Bake Affair uvelike ćete razveseliti svoje najdraže. Čajni medvjedići imaju okus bazge i rabarbare i dovoljni su za 1 - 2 topla napitka ili se mogu jednostavno izravno grickati. Pakiranje dodatno nosi natpis "Du bist besonders" (Poseban/posebna si).
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1364 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101519186 |
| Br. proizvođača: | 1364 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Wasser, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, färbende Pflanzenextrakte (Rettich, Süßkartoffel, Kirsche, jabuka)), Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1482 / 354 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 82 g |
| od toga Šećer | 72 g |
| | 4,8 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|