Atombody Kreatin monohidrat, 200 g, Unflavoured (200 g)
Nadogradnja za vaš trening
€ 13,69
(€ 68,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- čisti kreatin monohidrat
- formula bez dodataka
- bez dodanog šećera
Opis
Tražite li jednostavan dodatak vašoj dnevnoj rutini koji se savršeno uklapa u vaš aktivni stil života? Otkrijte ovaj kreatin monohidrat koji možete koristiti točno prema svojim željama. Budući da je prah bez dodanog šećera, idealno se uklapa u vašu osviještenu prehranu.
Svaka porcija pruža vam 3 g čistog kreatin monohidrata i podržava vas u vašim sportskim izazovima, bez obzira na to kako izgleda vaš individualni trening. S pakiranjem od 200 g imate, ovisno o odabranoj varijanti, dovoljnu zalihu za 47 do 58 porcija.
| Br. proiz. | PT-0004 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 3830088750910 |
| Br. proizvođača: | 0004 |
| Marke: | Atombody |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrste proizvoda: | Aminokiseline |
| Svojstva : | Bez dodatka šećera |
| Aminokiseline: | L-kreatin |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
kreatin monohidrat
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (3,4 g)[1] |
|---|---|
| Kreatin-monohidrat | 3 g |
- 1 jušna žlica
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Proteini.si d.o.o., Ulica heroja Verdnika 22, 4270, Jesenice, Slovenija, info@proteini.si |
|---|