Alpinamed Krilovo ulje, 60 kaps.
Pogodno za dijabetičare
€ 52,49
(€ 1.232,16 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bogato EPA i DHA
- visoka bioraspoloživost
- 100% prirodno
-
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Antarktički kril je rak sličan škampu, dug oko 6 cm. Živi u Južnom oceanu, koji je vjerojatno najčišća voda na svijetu. Ova mala morska životinja vrijedan je izvor važnih omega-3 masnih kiselina EPA (eikozapentaenoinska kiselina) i DHA (dokosaheksaenoinska kiselina).
- omega-3 masne kiseline EPA i DHA
- s karotenoidom astaksantinom
- lakše probavljivo od ribljeg ulja
Upotreba:
Uzmite 2 kapsule jednom dnevno s dovoljno tekućine uz obrok.
| Br. proiz. | GPG-105785 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 kaps. |
| EAN: | 9003096016857 |
| Br. proizvođača: | 105785 |
| Marke: | Alpinamed |
| Oblik prezentacije: | Kapsule |
| Vrijeme korištenja: | uz obrok |
| Esencijalne masne kiseline: | Omega-3 masne kiseline |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Masne kiseline |
| Svojstva : | Pogodno za dijabetičare |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Dobro za: | Srce i krvožilni sustav, Hvatači radikala i antioksidansi |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
67 % kril, želatina, glicerol, voda za piće, sorbitol, antioksidans (Ružmarin - ekstrakt listova)
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (2 kapsule) |
|---|---|
| krill olje | 1 g |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po maks. dnevnoj dozi/porciji (2 kapsule) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 41,0 / 9,8 kj / kcal |
| Masti | 0,87 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,28 g |
| od toga Nezasićene masne kiseline | 0,20 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 0,40 g |
| Ugljikohidrati | 0,00 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0,4 g |
| Sol | 0 g |
| natrij | 0,01 |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Gebro Pharma GmbH, Bahnhofbichl 13, 6391, Fieberbrunn, Austrija, info@alpinamed.at, www.alpinamed.at |
|---|