Alnatura Organsko ulje repice, djevičansko, 500 ml
Za oplemenjivanje, kuhanje i kuhanje na pari
€ 2,99
(€ 5,98 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od prvog hladnog prešanja
- sjemenkasta aroma
- idealno za marinade
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Djevičansko ulje uljane repice dobiveno prvim hladnim prešanjem izvrsno je za hladnu i toplu kuhinju. Isprobajte ga, primjerice, za oplemenjivanje salata, umaka i marinada. Ali repičino ulje također je vrlo popularno za kuhanje i kuhanje na pari. Nježan proces proizvodnje osigurava dobro očuvanje vrijednih sastojaka i intenzivne sjemenkaste arome.
Napomena:
Ovo ulje se ne preporuča za prženje na tavici ili za prženje u dubokom ulju.
| Br. proiz. | XPI-MM-129795 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 4104420235960 |
| Br. proizvođača: | 129795 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Low Carb, Keto |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
Izvorno ulje uljane repice[1]
- Iz bioliškog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| Masti | 92 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5,5 g |
| Ugljikohidrati | 0,5 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,5 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Organsko ulje repice, djevičansko
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.