Alnatura Bio krekeri od crvene leće Linsen Dal, 150 g

Veganska grickalica za male i velike

€ 2,89

(€ 19,27 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 g

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bogati proteinima
  • s azijskim notama
  • za grickanje i umakanje
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio vafli od leće, 100 g

Alnatura Bio krekeri od crvene leće Linsen Dal, 150 g € 2,89 (€ 19,27 / kg)
Alnatura Bio vafli od leće, 100 g € 1,89 (€ 18,90 / kg)
Ukupna cijena: € 4,78
Opis

Ovi veganski krekeri od crvene leće brenda Alnatura svojim azijskim okusnim notama podsjećaju na jelo od leće dal. Bogati su proteinima, ukusni za grickanje i prikladni za male i velike.

Br. proiz. XPI-MM-219037
Sadržaj: 150 g
EAN: 4104420220478
Br. proizvođača: 219037
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Snack
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1825 / 436 kj / kcal
Masti 15 g
  od toga Zasićene masne kiseline 5,5 g
Ugljikohidrati 57 g
  od toga Šećer 3,4 g
Balastne tvari / Vlakna 6,7 g
Bjelančevine 15 g
Sol 2 g
Sirovine

51 % pirovo brašno tip 1050[1], brašno od leće (crveno) 22%[2], suncokretovo ulje[2], 6 % kokosovo brašno[2], 4 % integralna pirova prekrupa[2], Sezam[2], Rižino brašno[2], 3 % Granule rajčice[2], crni sezam[2], morska sol, sušeni luk[2], Čili[2], kim[2], kvasac[2]

  1. iz biološke poljoprivrede, pir je vrsta pšenice, može sadržavati tragove jaja, soje, mlijeka, badema, orašastih plodova i celera
  2. iz biološke poljoprivrede
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio krekeri od crvene leće Linsen Dal

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.