Alnatura Bio krušni čips s mediteranskom paprikom, 100 g

Začinjen ružmarinom, origanom i čilijem

€ 2,06 € 2,29 -10%

(€ 20,60 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 g

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • veganski
  • pikantan
  • hrskav
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Organski smeđi maslac od badema, 250 g

Alnatura Bio krušni čips s mediteranskom paprikom, 100 g € 2,06 (€ 20,60 / kg)
Alnatura Organski smeđi maslac od badema, 250 g € 7,19 (€ 28,76 / kg)
Ukupna cijena: € 9,25
Opis

Veganski Alnaturin bio krušni čips s okusom mediteranske paprike hrskav je i pikantan te idealan za večer uz televiziju. Začinjen je ružmarinom, origanom, čilijem i paprikom u prahu.

Br. proiz. XPI-MM-237303
Sadržaj: 100 g
EAN: 4104420249356
Br. proizvođača: 237303
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Snack
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1738 / 415 kj / kcal
Masti 14 g
  od toga Zasićene masne kiseline 1,4 g
Ugljikohidrati 60 g
  od toga Šećer 4,5 g
Bjelančevine 11 g
Sol 1,9 g
Sirovine

Pšenično brašno[1], suncokretovo ulje[1], šećer od repe[1], Paprika[1], kuhinjska sol, kvasac[1], Rosemary[1], Oregano[1], Čili[1], dimljena paprika u prahu (papar, dim)[1]

  1. Iz biološke poljoprivrede, može sadržavati tragove soje, mlijeka, gorušice, sezama i lupine.
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio krušni čips s mediteranskom paprikom