Alnatura Bio sok od grožđa, prirodno mutan, 330 ml
Nježno obrađeno od talijanskog crnog grožđa
€ 1,43 € 1,59 -10%
(€ 4,33 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusno čisto ili razrijeđeno
- praktično pakiranje od 330 ml
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ovaj prirodno mutni sok od grožđa odličnog je okusa sam ili razrijeđen s vodom. Također je pogodan za voćne smoothieje i pripremu aromatičnih sorbeta. Svježe iscijeđeni organski sok je veganski i, zahvaljujući praktičnom pakiranju s navojnim čepom, odličan je i za ponijeti u pokretu.
| Br. proiz. | XPI-MM-130521 |
|---|---|
| Sadržaj: | 330 ml |
| EAN: | 4104420071667 |
| Br. proizvođača: | 130521 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | potrošiti brzo nakon otvaranja |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 268 / 64 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 16 g |
| od toga Šećer | 16 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,5 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Sirovine
crni sok od grožđa[1]
- Iz bioliškog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|