Alnatura Bio tjestenina Životinje s farme, 250 g

Razigrana tjestenina bio kvalitete

€ 1,19

(€ 4,76 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 g

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • od bio krupice durum pšenice
  • simpatični oblici životinja
  • vrijeme kuhanja: 8–10 minuta
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml

Alnatura Bio tjestenina Životinje s farme, 250 g € 1,19 (€ 4,76 / kg)
Alnatura Bio ekstra djevičansko maslinovo ulje, 500 ml € 7,39 (€ 14,78 / l)
Ukupna cijena: € 8,58
Opis

Bio tjestenina Životinje s farme brenda Alnatura donosi zabavu na tanjur. Simpatični oblici krave, svinje i pijetla na razigran način obogaćuju klasična jela od tjestenine. Proizvedena je od 100 % bio krupice durum pšenice.

Prikladna je za juhe, uz omiljeni umak ili u kombinaciji s povrćem. Kuhajte je u kipućoj posoljenoj vodi približno 8–10 minuta.

Br. proiz. XPI-MM-202963
Sadržaj: 250 g
EAN: 4104420241411
Br. proizvođača: 202963
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Tjestenina
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti
Može sadržavati tragove: C - Jaje, F - Soja, M - Senf
Sirovine

krupica od tvrde pšenice[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1499 / 358 kj / kcal
Masti 1,7 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,4 g
Ugljikohidrati 72 g
  od toga Šećer 3,6 g
Balastne tvari / Vlakna 3,3 g
Bjelančevine 12 g
Sol 0,01 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio tjestenina Životinje s farme