Alnatura Bio ploške od kokosa, 75 g

S mljevenom bourbon vanilijom

€ 2,29

(€ 30,53 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 75 g

Na stanju od 05. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 07. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • blaga slatkoća
  • bio kvaliteta
  • savršeno za ponijeti sa sobom
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa All Stars Veganska proteinska pločica Crunchy Peanut Caramel, 45 g

Alnatura Bio ploške od kokosa, 75 g € 2,29 (€ 30,53 / kg)
All Stars Veganska proteinska pločica Crunchy Peanut Caramel, 45 g € 2,29 (€ 50,89 / kg)
Ukupna cijena: € 4,58
Opis

Alnatura bio ploške od kokosa oduševljavaju svojim egzotično-voćnim okusom. Ploška je idealna kao međuobrok ili za ponijeti, jer oblatna sprječava ljepljive prste.

Br. proiz. XPI-MM-203562
Sadržaj: 75 g
EAN: 4104420267886
Br. proizvođača: 203562
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Pločica, Hrana
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Može sadržavati tragove: H - Orašasti plodovi
Sirovine

45 % kokosovo brašno[1], Riža sirup[1], Integralno zobeno brašno[1], oblatne[1] (Pšenično brašno[1], krumpirov škrob[1]), sirovi šećer od trske[1], Coconut Oil[1], mljevene mahune Bourbon vanilije[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1980 / 473 kj / kcal
Masti 29 g
  od toga Zasićene masne kiseline 26 g
Ugljikohidrati 45 g
  od toga Šećer 31 g
Balastne tvari / Vlakna 7,8 g
Bjelančevine 4 g
Sol 0,1 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio ploške od kokosa